Firma Profili

ACH İnorganik Kimyasallar

2007 yılında PACS (Polialüminyum Klorür Hidroksit Sülfat) üretimi yapmak üzere Bursa’da kurulan firmamız Türkiye’nin (%23 Al2O3 ve %83 oranında bazisiteye sahip) ilk ve tek PACS üreticisidir. Yıllık 40.000 ton üretim kapasitesine sahip tesisimiz ile çözüm ortağınız olma konusunda istekliyiz. Nanoteknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız üretiminde tamamen nanoteknolojiyi kullanarak üretim teknolojisini ve ürün kalitesini sürekli geliştirmektedir. Ayrıca nanoteknolojiyi Ar-Ge'de de kullanarak Türkiye’de ilk defa ACH (Alüminyum Klorür Hidroksit) üretimine 2010 yılında başlamıştır. Ar-Ge Departmanımızda yeni ürün geliştirmeleri hız kaybetmeden devam etmekte, müşterilerimizin ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır.

5 kıtada müşterilerine hizmet veren ACH İnorganik Kimyasallar bakanlığın izni ile yüzme havuzu kimyasalları da üretilmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinen firmamız, uzman mühendis kadrosu ile müşterilerimizin ürünlerimiz ile ilgili deneme çalışmalarına eşlik ederek ücretsiz teknik destek sağlamaktadır. Bu sayede müşterilerimizin isteklerini doğru anlayarak, zamanında en ekonomik çözümü bulabilmektedir.

Ürünlerimiz, özellikle içme suyu ve atık su arıtma tesislerinde kullanılmakta, enerji, kimyasal, işçilik, bakım, otokontrol maliyetlerini ve kimyasal çamur miktarını düşürerek tesislerin daha verimli ve daha ekonomik işletilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem ülke ekonomisine hem de çevrenin daha az kirletilmesine katkıda bulunmaktadır. Ayrıca yeni ürünümüz olan ACH yüzme havuzlarında kullanılmaktadır. Ar-Ge departmanımızda alev almazlık kimyasalı ve antiskalant kimyasallar ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır. Bununla birlikte ürünlerimizin ilaç, kozmetik ve kağıt sanayisinde kullanılabilmesi için ürün modifikasyon çalışmaları yürütülmektedir.

Tarihçe

2007
Arge Çalışmaları Başlangıcı
2007
2010
ACH Kurumsal Başlangıcı
2010
2013
Yeni Tesis Sertifikasyon ve Dış Ticaret Faaliyetleri
2013
2014
Ortadoğu ve Afrika Pazarına Giriş
2014
2015
Ortadoğu ve Afrika'da Büyüme ve AB pazarına Giriş
2015
2017
Kapasite Arttırımı ve Online İzleme Yatırımları, Yeni Çözüm Ar-Ge Çalışmaları
2017

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.